Телефони
+38 (0382) 647201
+38 (067) 3810133

Виробництво і постачання трансформаторних комплектних підстанцій, трансформаторів та іншого електрощитового обладнання

Slider

Компанія

Ми виготовляємо і поставляємо обладнання в загальнопромисловому, експортному виконанні, яке широко використовується в енергетиці, нафтогазовій промисловості, машинобудуванні, металургії, транспорті, сільському господарстві, житловому будівництві.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво та реалізація наступного електрощитового високовольтного і низьковольтного устаткування:

– трансформатори, трансформаторні підстанції стовпові, щоглові, тупикові, прохідні, для міських мереж, промислові, блочні;
– комірки КСО, панелі ЩО;
– конденсаторні установки;
– силові щити індивідуальні;
– вимикачі навантаження і роз’єднувачі;
– трансформатори струму, напруги, власних потреб;
– прилади (амперметри, вольтметри);
– реле, контактори, конденсатори;
– світлосигнальна апаратура;
– ізолятори полімерні, фарфорові (опорні, прохідні).

Фахівці нашого підприємства контролюють якість наших виробів на всіх етапах їх виробництва: від прийомки замовлення і ретельної перевірки комплектації, до вихідного контролю та упаковки. Завдяки цьому ми гарантуємо високу надійність, довговічність і безпеку нашого обладнання.

Переваги нашої продукції: заводська якість, наявність ліцензій та відповідність усім вимогам приймальних комісій ,гарантуємо нашим покупцям безпроблемну здачу будівельних об’єктів експлуатаційним органам з першого пред’явлення; Повна заводська готовність виробів дозволяє нашим клієнтам знизити витрати на монтажні і пуско-налагоджувальні роботи.

Підприємство зацікавлене у співпраці в області розширення ринку збуту, розробки і виробництва нових виробів і готове обговорювати будь-які комерційні і технічні пропозиції.