Трансформатори масляні ТМ


Масляні трансформатори ТМ випускаються потужністю від 25 до 4000 кВА на номінальну напругу первинної обмотки 6 або 10 кВ і номінальну напругу вторинної обмотки 0,4 або 0,23 кВ. Схема і група з’єднань обмоток У / Ун-0 або Д / Ун-11. Вид кліматичного виконання У1 по ГОСТ 15150.

Нормальна робота трансформаторів забезпечується за таких умов:
1. Висота над рівнем моря – не більше 1000м;
2. Навколишнє середовище – вибухонебезпечне, що не містить струмопровідного пилу, агресивних газів і пари в концентраціях, що знижують параметри КТП в неприпустимих межах;
3. Швидкість вітру до 36 м / с (швидкість напору вітру до 800Па);
4. Тип атмосфери – II по ГОСТ 15150;
5. Температура навколишнього середовища – від -45С до + 45С.

Регулювання напруги здійснюється перемиканням без збудження (ПБЗ) при відключеному від мережі трансформаторі як з боку вищої так і нижчої напруги. Напруга регулюється з боку вищої напруги на величину + 2х2,5% від номінального значення.

Вводи трансформатора зовнішньої установки, знімні, ізолятори прохідні порцелянові. При струмах 630 і 1000А на струмоведучих стержнях кріпляться контактні затискачі з лопаткою, що забезпечує під’єднання шини або кабельних наконечників.

Масловказівник забезпечує наявність масла при всіх режимах роботи трансформатора і коливаннях температури навколишнього середовища, а також має вбудований осушувач повітря з масляним затвором. Для вимірювання температури верхніх шарів масла на кришці встановлений термометр.