Підстанції трансформаторні комплектні КТП-2-25 ... 630/10 (6) / 0,4 У1 (прохідні кіоскового типу)

Підстанції трансформаторні комплектні прохідні – КТП-2 потужністю 25-630 кВА, напругою ВН 6 або 10 кВ і напругою НН 0,4 кВ призначені для прийому, перетворення і розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц в системах з глухозаземленою нейтраллю трансформатора на стороні низької напруги. КТП-2 призначені для електропостачання сільськогосподарських споживачів, окремих населених пунктів і невеликих промислових об’єктів в районах з помірним кліматом (від -45 ° С до + 40 ° С). КТП-2 встановлюється на найпростішу бетонну площадку.

Вид кліматичного виконання У1 по ГОСТ15150.

Нормальна робота КТП забезпечується за таких умов:
1. висота над рівнем моря – не більше 1000 м;
2. навколишнє середовище – не вибухонебезпечне, що не містить струмопровідного пилу, агресивних газів і пари в концентраціях, що знижують параметри КТП в неприпустимих межах;
3. швидкість вітру до 36 м / с (швидкість напору вітру до 800 Па);
4. тип атмосфери – II по ГОСТ15150.

Високовольтний ввід – повітряний або кабельний, відхідні лінії – повітряні або кабельні. Прохідні КТП-2 виготовляються як однотрансформаторні так і двотрансформаторні (з секціонуванням по високій і низькій напрузі). На стороні НН встановлені автоматичні вимикачі або рубильники.

У комплект поставки КТП входять шафи ПВН (повітряний ввід) і РУНН, силовий трансформатор, роз’єднувач зовнішньої установки РЛНДз-10/630 (на замовлення). На замовлення в КТП можуть бути передбачені лінії вуличного освітлення, що вмикаються автоматично по сигналу вбудованого реле.