Підстанції трансформаторні комплектні КТПГС-100 ... 1600/10 (6) / 0,4 У1 (для міських мереж)

Підстанції трансформаторні комплектні КТПГС-100 … 1600/10 (6) / 0,4 У1 (для міських мереж).

Підстанції трансформаторні комплектні для міських мереж прохідного і тупикового типу – КТПГС потужністю 100 – 1600 кВА, напругою ВН 6 або 10 кВ і напругою НН 0,4 кВ призначені для прийому, перетворення і розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц в системах з глухозаземленоюнейтраллю трансформатора на стороні низької напруги. КТПГС призначені для електропостачання сільськогосподарських споживачів, окремих населених пунктів і невеликих промислових об’єктів в районах з помірним кліматом (від -45 ° С до + 40 ° С).

КТПГС поставляються в металевій кабіні (2КТПГС – в двох кабінах або в одній), з вмонтованим в неї силовим трансформатором, шафами УВН, РУНН, шафою вуличного освітлення (на замовлення). За бажанням замовника в якості шаф УВН і РУНН можуть встановлюватися комірки КСО і панелі ЩО, габарити підстанції при цьому уточнюються при розробці.

У шафі УВН встановлені вимикачі навантаження ВН-РА з пружинно-важільним приводом. У шафі РПНН встановлені рубильники-запобіжники (за бажанням замовника – автоматичні вимикачі), є загальний облік електроенергії і облік електроенергії вуличного освітлення. Високовольтні вводи – кабельні, на замовлення поставляється повітряний ввід (один або два) відхідні лінії НН – кабельні.

Вид кліматичного виконання У1 по ГОСТ15150.

Нормальна робота КТП забезпечується за таких умов:
1. висота над рівнем моря – не більше 1000 м;
2. навколишнє середовище – не вибухонебезпечне, що не містить струмопровідного пилу, агресивних газів і пари в концентраціях, що знижують параметри КТП в неприпустимих межах;
3. швидкість вітру до 36 м / с (швидкість напору вітру до 800 Па);
4. тип атмосфери – II по ГОСТ15150.